Blog

Witamy na nowym blogu BHP!

Oddajemy w Wasze ręce nowy profesjonalny blog o tematyce związanej z BHP. Znajdziesz tu informacje dotyczące szkoleń BHP oraz zmian w polskim prawie, dotyczącym naszej dziedziny. Będziemy także odpowiadać na pytania, jakie najczęściej zadają nam nasi Klienci oraz pracownicy w trakcie szkoleń.

Kluczowe znaczenie BHP

Szkolenia BHP bywają przez wielu traktowane jak zło konieczne, tymczasem szczególnie w dzisiejszym świecie pełnym zagrożeń, szkolenia BHP mają ogromne znaczenie. Blog powstaje w obliczu zagrożenia epidemiologicznego zarażeniem koronawirusem COVID-19. Bezpieczeństwo i higiena stają się teraz kluczowe nie tylko w pracy. Działania z zakresu BHP (w tym nie tylko szkolenia, ale także audyty BHP, starannie przygotowane instrukcje BHP, bezpieczne maszyny itp.) mają realny wpływ na faktyczne bezpieczeństwo i życie pracowników. Jest to dziedzina, której nie sposób pominąć.

Mamy nadzieję, że nasz blog Wam – Pracownikom tą tematykę przybliży, a Wam Pracodawcom pomoże dokonywać nie tylko korzystnych, ale także rozsądnych wyborów w dziedzinie BHP. Czekamy na Wasze pytania, które rozwiniemy z czasem na blogu.