Śląska Grupa BHP

43-518 LIGOTA
ul. Zaciszna 8
e-mail: biuro@sgbhp.pl
tel. +48 606 110 158
fax. (32) 214 65 85

 

Szkolenia:

Specjalista ds. szkolenia:
szkolenia@sgbhp.pl

 

Koordynatorzy / Specjaliści regionalni:

Bielsko-Biała i okolice:
bielsko@sgbhp.pl

Czechowice-Dziedzice:
czechowice@sgbhp.pl

Cieszyn i okolice:
cieszyn@sgbhp.pl

Katowice i okolice:
katowice@sgbhp.pl

Tychy i okolice:
tychy@sgbhp.pl

Gliwice i okolice:
gliwice@sgbhp.pl

Kędzierzyn Koźle i okolice:
kedzierzyn@sgbhp.pl

Żywiec i okolice:
zywiec@sgbhp.pl