Jak kupić szkolenie BHP online?

Szkolenia BHP online są rewelacyjnym rozwiązaniem zarówno dla pracodawców, działów HR, jak również samych pracowników. Obecnie w związku z ekspansją koronawirusa COVID-19 zaleca się wykonywanie zarówno okresowych (jak dotąd), jak również wstępnych szkoleń BHP z pomocą e-learningu. Zgodnie z prawem możesz zrealizować następujące szkolenia BHP:

– wszystkie wstępne szkolenia BHP dla nowych pracowników (zgodnie ze stanowiskiem Głównego Inspektora Pracy z dnia 23.03.2020),  

– okresowe szkolenia BHP dla stanowisk robotniczych (zgodnie ze stanowiskiem Głównego Inspektora Pracy z dnia 23.03.2020),

– okresowe szkolenia BHP dla pracowników na stanowiskach administracyjno-biurowych,

– okresowe szkolenia BHP dla pracowników na stanowiskach inżynieryjno-technicznych,

– okresowe szkolenia BHP dla pracodawców i kierujących pracownikami.

Zamówienie szkolenia BHP online

Już wkrótce do Twojej dyspozycji oddamy sklep online, w którym kupisz i opłacisz wybrane szkolenie. Obecnie prosimy o przesłanie zamówienia drogą mailową.

Wypełnij i podpisz zamówienie, a jego skan wyślij na adres szkolenia@sgbhp.pl. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na powyższy adres. 

Po przesłaniu zamówienia otrzymasz od nas potwierdzenie przyjęcia zamówienia i fakturę. Następnie wypełnij odpowiednie formularze zgłoszenia uczestników szkolenia dostępne poniżej. Możesz także poprosić swoich pracowników, których dotyczy szkolenie, aby sami je wypełnili. Wystarczy, że prześlesz im link do odpowiedniego formularza.